Key Highlights
- 700km WLTP Range
- Massive interior space
- Improved infotainment
Performance
| Horsepower | 0 hp |
| Torque | 0 Nm |
| 0-100 km/h | 0 s |
| Top Speed | 0 km/h |
| Drivetrain | RWD |
Battery & Charging
| Range (WLTP) | 0 km |
| Range (EPA) | 0 mi |
| Battery Capacity | 0 kWh |
| Max DC Charging | 0 kW |
| Fast Charge (10-80%) | 28 min |
| Efficiency | 13.6 kWh/100km |
Dimensions & Practicality
| Weight | 2172 kg |
| Length x Width x Height | 4961 x 1862 x 1536 mm |
| Wheelbase | 2971 mm |
| Cargo Volume | 532 L |
| Seating | 5 Passengers |
