Key Highlights
- Manual transmission only
- Lightest 992 generation
- GT3 RS engine
Performance
| Horsepower | 0 hp |
| Torque | 0 Nm |
| 0-100 km/h | 0 s |
| Top Speed | 0 km/h |
| Drivetrain | RWD |
Dimensions & Practicality
| Weight | 1380 kg |
| Length x Width x Height | 4573 x 1852 x 1279 mm |
| Wheelbase | 2457 mm |
| Cargo Volume | 132 L |
| Seating | 2 Passengers |
