Key Highlights
- 42 MPG City
- Compact dimensions
- Affordable starting price
Performance
| Horsepower | 0 hp |
| Torque | 0 Nm |
| 0-100 km/h | 0 s |
| Top Speed | 0 km/h |
| Drivetrain | FWD |
Dimensions & Practicality
| Weight | 1670 kg |
| Length x Width x Height | 5072 x 1844 x 1745 mm |
| Wheelbase | 3076 mm |
| Cargo Volume | 940 L |
| Seating | 5 Passengers |
